FocusSnape
FocusSnape
FocusSnape
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witaj w świecie Mistrza Eliksirów
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Chciałabym poinformować wszystkich użytkowników forum, że zaczynam pracę nad lepszą jakością portalu. Przepraszam wszystkich o komplikacje, które mogą się pojawić w tym czasie. Chcę również zaznaczyć, że forum działa prawidłowo i można na nim pisać. Bardzo proszę o nowe sugestie, pytania, dotyczące forum a przede wszystkim o informacje czy zależy Wam na istnieniu forum? Czy macie jakieś sugestie? Można napisać do mnie na e-maila albo na forum w prywatnej skrzynce. Pozdrawiam Administrator

 

 Severusoholiczka wita :)

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Hermiona_Snape
Dyrektor Hogwartu
Hermiona_Snape


Liczba postów : 1325
Galeony : 1331
Join date : 20/08/2011
Age : 30

Severusoholiczka wita :) Empty
PisanieTemat: Severusoholiczka wita :)   Severusoholiczka wita :) EmptySob Sie 20, 2011 8:41 pm

Witajcie. Hermiona_Snape się kłania.
A tak na poważnie. Mam na imię Patrycja i mam osiemnaście lat (no dokładniej to za dwa miesiące skończę). Jestem Potteromaniaczką, ale najbardziej kocham z postaci Severusa Snapa.. i jeszcze dwie inne, ale to nie na tym forum. Wink
Na tym forum znalazłam się za sprawą jednej z użytkowniczek. Wink
Mieszkam w małym miasteczku. Do mojego hobby można zaliczyć grafikę komputerową, fotografię i pisarstwo. Pisanie jest dla mnie sposobem na oderwanie się od codzienności i moich problemów.
O moim charakterze warto wiedzieć, że jestem dość spokojna (do czasu aż się zdenerwuję, wtedy lecą talerze). Przyjaciele określają mnie: wieczną marzycielką i zakompleksioną kujonką. Very Happy Jestem osobą dość upartą, ambitną, podobno kreatywną i zdolną....
Bez czego nie mogę żyć? Bez komórki, bez pisania, bez fotografii, bez Internetu, bez przyjaciół, bez czekolady... Staram się być zawsze sobą...Wink
Postaram się nie sprawiać żadnych problemów...

Nie lubię pisać o sobie, ale coś tam naskrobałam dla ogólnego zarysu mojej osoby...
Powrót do góry Go down
Nika_Snape
Dyrektor Hogwartu
Nika_Snape


Liczba postów : 1415
Galeony : 1443
Join date : 05/04/2011
Age : 29
Skąd : Spinner's End

Severusoholiczka wita :) Empty
PisanieTemat: Re: Severusoholiczka wita :)   Severusoholiczka wita :) EmptyPon Sie 22, 2011 9:56 am

Tak. Własnie widać, jak bardzo nie lubisz pisać o sobie. Napisałaś dużo więcej niż ja o sobie xD
Mam nadzieję, że dotrzymasz mi tutaj towarzystwa Wink
Powrót do góry Go down
http://riddiculusns.blogspot.com
Hermiona_Snape
Dyrektor Hogwartu
Hermiona_Snape


Liczba postów : 1325
Galeony : 1331
Join date : 20/08/2011
Age : 30

Severusoholiczka wita :) Empty
PisanieTemat: Re: Severusoholiczka wita :)   Severusoholiczka wita :) EmptyPon Sie 22, 2011 11:56 am

Naprawdę nie lubię, ale liczę się z tym, że czasami ogólny zarys siebie trzeba nakreślić...Smile
Powrót do góry Go down
Nika_Snape
Dyrektor Hogwartu
Nika_Snape


Liczba postów : 1415
Galeony : 1443
Join date : 05/04/2011
Age : 29
Skąd : Spinner's End

Severusoholiczka wita :) Empty
PisanieTemat: Re: Severusoholiczka wita :)   Severusoholiczka wita :) EmptyPią Sie 26, 2011 7:42 pm

No i zrobiłaś to bardzo profesjonalnie Wink
Powrót do góry Go down
http://riddiculusns.blogspot.com
Hermiona_Snape
Dyrektor Hogwartu
Hermiona_Snape


Liczba postów : 1325
Galeony : 1331
Join date : 20/08/2011
Age : 30

Severusoholiczka wita :) Empty
PisanieTemat: Re: Severusoholiczka wita :)   Severusoholiczka wita :) EmptySob Sie 27, 2011 11:22 am

Skoro tak uważasz to miło mi. Dziękuję.
Powrót do góry Go down
Nika_Snape
Dyrektor Hogwartu
Nika_Snape


Liczba postów : 1415
Galeony : 1443
Join date : 05/04/2011
Age : 29
Skąd : Spinner's End

Severusoholiczka wita :) Empty
PisanieTemat: Re: Severusoholiczka wita :)   Severusoholiczka wita :) EmptySob Sie 27, 2011 1:35 pm

Proszę Wink
Powrót do góry Go down
http://riddiculusns.blogspot.com
Arabesque
Admin
Arabesque


Liczba postów : 120
Galeony : 187
Join date : 12/11/2010
Age : 30
Skąd : Polska

Severusoholiczka wita :) Empty
PisanieTemat: Re: Severusoholiczka wita :)   Severusoholiczka wita :) EmptySob Sie 27, 2011 8:33 pm

Bonjour !

Bardzo ładnie o sobie napisałaś, fajnie, że jesteś !
Najmniej o sobie to chyba ja napisałam Laughing ale chyba jestem do Was podobna, przecież trochę rzeczy nas łączy.
WITAM jeszcze raz cheers
Powrót do góry Go down
https://focussnape.forumpolish.com
Nika_Snape
Dyrektor Hogwartu
Nika_Snape


Liczba postów : 1415
Galeony : 1443
Join date : 05/04/2011
Age : 29
Skąd : Spinner's End

Severusoholiczka wita :) Empty
PisanieTemat: Re: Severusoholiczka wita :)   Severusoholiczka wita :) EmptyPon Sie 29, 2011 5:23 pm

Severus Snape - coś, co łączy wszystkich na tym forum Wink
Powrót do góry Go down
http://riddiculusns.blogspot.com
Sponsored content





Severusoholiczka wita :) Empty
PisanieTemat: Re: Severusoholiczka wita :)   Severusoholiczka wita :) Empty

Powrót do góry Go down
 
Severusoholiczka wita :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ame wita ^^

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
FocusSnape :: Gabinet Mistrza Eliksirów-
Skocz do: