FocusSnape
FocusSnape
FocusSnape
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witaj w świecie Mistrza Eliksirów
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Chciałabym poinformować wszystkich użytkowników forum, że zaczynam pracę nad lepszą jakością portalu. Przepraszam wszystkich o komplikacje, które mogą się pojawić w tym czasie. Chcę również zaznaczyć, że forum działa prawidłowo i można na nim pisać. Bardzo proszę o nowe sugestie, pytania, dotyczące forum a przede wszystkim o informacje czy zależy Wam na istnieniu forum? Czy macie jakieś sugestie? Można napisać do mnie na e-maila albo na forum w prywatnej skrzynce. Pozdrawiam Administrator

 

 Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Lolciaaak18
Mugol bez różdżki
Mugol bez różdżki



Liczba postów : 5
Galeony : 7
Join date : 24/12/2010

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptySob Gru 25, 2010 10:46 pm

Czasami wydaje mi się, że blogi odwiedzane są tylko po to, żeby napisać
"hej fajny blog zapraszam do mnie...." .xd
a potem cisza. na końcu foch iż nie czytamy kogoś tam bloga a przeciez on czyta tylko ":nie ma czasu, zeby komentować:" . cóż jaka szkoda.


Jeśli czytamy to KOMENTUJMY !
bo przecież czytanie jest piękne<3
Powrót do góry Go down
Arabesque
Admin
Arabesque


Liczba postów : 120
Galeony : 187
Join date : 12/11/2010
Age : 30
Skąd : Polska

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptyPon Gru 27, 2010 3:25 pm

Zgadzam się z Tobą..blog są po to, aby je czytać i zachęcać autora do dalszego pisania lub po prostu napisania swojej opinii w innym przypadku jest to przykre.
Powrót do góry Go down
https://focussnape.forumpolish.com
Ame
Mugol bez różdżki
Mugol bez różdżki
Ame


Liczba postów : 8
Galeony : 10
Join date : 02/02/2011

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptyPią Lut 04, 2011 12:15 pm

Hm, przyznam, że ja również zapraszam do siebie, ale czytam treści blogów i staram się pomagać ich autorkom.
Mnie bardziej wkurza, że wyraźnie zaznaczam "nie chcę SPAMów", a i tak się pojawiają, jakby ktoś był ślepy.
Blogi są do czytania, dlatego trzeba zaglądać i komentować takie, których treść nas interesuje Smile
Powrót do góry Go down
http://www.potterofilia.blog.onet.pl
Arabesque
Admin
Arabesque


Liczba postów : 120
Galeony : 187
Join date : 12/11/2010
Age : 30
Skąd : Polska

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptyPią Lut 04, 2011 4:05 pm

Ja staram się zapraszać do siebie jak o tym nie zapominam Rolling Eyes ale uważam, że wymiana linków jest dobrą rzeczą, bo można wspomóc sobie w taki sposób.
Powrót do góry Go down
https://focussnape.forumpolish.com
Nika_Snape
Dyrektor Hogwartu
Nika_Snape


Liczba postów : 1415
Galeony : 1443
Join date : 05/04/2011
Age : 29
Skąd : Spinner's End

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptySro Kwi 06, 2011 12:18 pm

Jeśli odwiedzam czyjegoś bloga i zostawiam na nim ślad, to potem staram się na bieżąco czytać i komentować wpisy. Zawsze piszę, to co myślę. Nie lubię komentarzy typu świetny rozdział i to koniec całej wypowiedzi. Cenię sobie szczerość.
Powrót do góry Go down
http://riddiculusns.blogspot.com
Arabesque
Admin
Arabesque


Liczba postów : 120
Galeony : 187
Join date : 12/11/2010
Age : 30
Skąd : Polska

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptySro Kwi 20, 2011 3:54 pm

Nika_Snape napisał:
Jeśli odwiedzam czyjegoś bloga i zostawiam na nim ślad, to potem staram się na bieżąco czytać i komentować wpisy. Zawsze piszę, to co myślę. Nie lubię komentarzy typu świetny rozdział i to koniec całej wypowiedzi. Cenię sobie szczerość.

Ja też tego nie lubię! Nie mam czasu teraz na przeglądanie i czytanie blogów(wybaczcie mi PROSZĘ), dlatego nie czytam ich, aby przeczytać i nie wpisuje "fajny rozdział". Wszystkie swoje blogi i moich znajomych z Internetu zostawiam na później, gdy będę miała czas a mózg będzie lepiej pracować. Na razie zrobiłam remont forum, to tyle na razie ode mnie Sad Wybaczcie, ale nie mam czasu.
Powrót do góry Go down
https://focussnape.forumpolish.com
Nika_Snape
Dyrektor Hogwartu
Nika_Snape


Liczba postów : 1415
Galeony : 1443
Join date : 05/04/2011
Age : 29
Skąd : Spinner's End

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptySro Kwi 20, 2011 7:53 pm

Bardzo dobry sposób. Przynajmniej wszystko sobie na spokojnie przeczytasz i będziesz wiedziała o co chodzi. No i nie zostawisz głupiego komentarza, tylko trochę bardziej się wysilisz. Jak najbardziej pochwalam Twoją postawę Smile
Powrót do góry Go down
http://riddiculusns.blogspot.com
Arabesque
Admin
Arabesque


Liczba postów : 120
Galeony : 187
Join date : 12/11/2010
Age : 30
Skąd : Polska

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptySro Kwi 20, 2011 8:11 pm

Dzięki, że mnie rozumiesz. Przepraszam Was, ale naprawdę cierpię na brak czasu Sad
Powrót do góry Go down
https://focussnape.forumpolish.com
Nika_Snape
Dyrektor Hogwartu
Nika_Snape


Liczba postów : 1415
Galeony : 1443
Join date : 05/04/2011
Age : 29
Skąd : Spinner's End

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptyCzw Kwi 21, 2011 12:35 pm

Nie tylko Ty. Ja np. mam wrażenie, że doba z dnia na dzień jest co raz krótsza Neutral
Powrót do góry Go down
http://riddiculusns.blogspot.com
Hermiona_Snape
Dyrektor Hogwartu
Hermiona_Snape


Liczba postów : 1325
Galeony : 1331
Join date : 20/08/2011
Age : 30

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptyNie Sie 21, 2011 12:44 pm

Ja nie prowadzę blogów na chwilę obecną... Ale coś czuje, że być może do tego wrócę tylko muszę być kilka rozdziałów w przód z opowiadaniem, by nie mieć problemów z weną. Jednak, gdy je prowadziłam denerwowały mnie komentarze: "Hej, fajny blog, wpadnij: <i tu adres bloga>". Kurczę rozumiem, jakoś rozreklamować bloga, ale czy nie ładniej brzmi: "Hej. Przeczytałam twój rozdział. Podoba/nie podoba mi się twój pomysł. Zmieniłabym ..... . Najbardziej podoba mi się.... Ale może jednak wprowadź coś takiego.... Powiadamiaj mnie o nowych notkach na moim blogu <i tu adres>". Ja czasami tak robiłam... Chociaż jeśli chodzi o opowiadania to zawsze miałam avka do wklejenia (ale bez żadnych zapłat za to, wyrosłam z tego) moi stali czytelnicy go wklejali na swoje i tak zyskiwałam czytelników. I oczywiście dużo robi też fakt, czy ty komentujesz inne blogi. Jeżeli wchodzisz na nie i nic po sobie nie zostawiasz to czemu inni mają komentować u Ciebie?
Powrót do góry Go down
Nika_Snape
Dyrektor Hogwartu
Nika_Snape


Liczba postów : 1415
Galeony : 1443
Join date : 05/04/2011
Age : 29
Skąd : Spinner's End

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptyPon Sie 22, 2011 10:29 am

Mnie na blogach wkurzają komentarze typu: Fajny blog, rozdział świetny. I koniec. Wolę, jak ktoś się rozpisze, wytknie mi błędy, powie, co mogę poprawić itd. Sama tak komentuję i oczekuję tego od innych.

Hermiono, koniecznie wracaj do blogowania Wink
Powrót do góry Go down
http://riddiculusns.blogspot.com
Hermiona_Snape
Dyrektor Hogwartu
Hermiona_Snape


Liczba postów : 1325
Galeony : 1331
Join date : 20/08/2011
Age : 30

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptyPon Sie 22, 2011 11:52 am

Dokładnie. Taka wieczna wazelina nie jest dobra bo w końcu wchodzisz w przekonanie, że cokolwiek nie napiszesz to będzie super.
Powrót do góry Go down
Nika_Snape
Dyrektor Hogwartu
Nika_Snape


Liczba postów : 1415
Galeony : 1443
Join date : 05/04/2011
Age : 29
Skąd : Spinner's End

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptyPią Sie 26, 2011 7:50 pm

No własnie. A poza tym nie masz żadnej pewności, że opowiadanie jest faktycznie czytane.
Powrót do góry Go down
http://riddiculusns.blogspot.com
Hermiona_Snape
Dyrektor Hogwartu
Hermiona_Snape


Liczba postów : 1325
Galeony : 1331
Join date : 20/08/2011
Age : 30

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptyPią Sie 26, 2011 9:05 pm

Dokładnie. Dlatego ja zawsze miałam grono stałych czytelników. Gdzieś tam w linkach. Ich powiadamiałam o nowych notach (na gg lub na blogu wedle uznania) i one wiedziałam, żer na 100% przeczytają i rzetelnie ocenią. A reszta... to tylko dodatek.
Powrót do góry Go down
Nika_Snape
Dyrektor Hogwartu
Nika_Snape


Liczba postów : 1415
Galeony : 1443
Join date : 05/04/2011
Age : 29
Skąd : Spinner's End

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptySob Sie 27, 2011 9:25 am

Też mam właśnie takie czytelniczki. Mam do nich zaufanie. Jestem pewna, że zawsze szczerze skomentują. To właśnie dzięki takim osobom, mam chęci do dalszego pisania. Wiem po prostu, że nie piszę tylko po to, by pisać.
Powrót do góry Go down
http://riddiculusns.blogspot.com
Hermiona_Snape
Dyrektor Hogwartu
Hermiona_Snape


Liczba postów : 1325
Galeony : 1331
Join date : 20/08/2011
Age : 30

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptySob Sie 27, 2011 11:29 am

Widzę, że się nie dodało, więc dodam ponownie.
Chciałam niedawno usunąć jednego ze starych blogów. Po prostu była taka sytuacja, że zmieniałam adres i na starym miałam odnośnik do nowego. A przy okazji chciałam mieć adresy w razie powrotu. I chciałam je usunąć. (pominę fakt, że w tym czasie maila na którym miałam te blogi mi usunęli).
I tamten blog został przeniesiony w sierpniu 2008 r. Wchodzę w komentarze, a tam z lipca 2009 komentarz: "Będę tu wpadac codziennie blog masz super oby tak dalej, dodatkowo wpadnij na ......... super serwisik."
No i to woła o pomstę do nieba. Żeby nie powiedzieć facepalm. ;/
Powrót do góry Go down
Nika_Snape
Dyrektor Hogwartu
Nika_Snape


Liczba postów : 1415
Galeony : 1443
Join date : 05/04/2011
Age : 29
Skąd : Spinner's End

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptySob Sie 27, 2011 1:24 pm

Faktycznie nieciekawie. Czasmi można się nieźle przez coś takiego wkurzyć.
Powrót do góry Go down
http://riddiculusns.blogspot.com
Hermiona_Snape
Dyrektor Hogwartu
Hermiona_Snape


Liczba postów : 1325
Galeony : 1331
Join date : 20/08/2011
Age : 30

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptySob Sie 27, 2011 5:18 pm

Wiesz nie prowadziłam tego bloga to szczegół. Ale jakby to było na moim prowadzonym, takim prawdziwym. Masakra.
Powrót do góry Go down
Hermiona_Snape
Dyrektor Hogwartu
Hermiona_Snape


Liczba postów : 1325
Galeony : 1331
Join date : 20/08/2011
Age : 30

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptySob Sie 27, 2011 6:06 pm

Już wiem czemu mail przestał mi działać! Chciałam założyć nowy adres e-mail na onecie w razie jakbym miała wrócić do blogów i widzę, że wycofali końcówkę poczt: "buziaczek.pl". A ja miałam właśnie taki!
Powrót do góry Go down
Nika_Snape
Dyrektor Hogwartu
Nika_Snape


Liczba postów : 1415
Galeony : 1443
Join date : 05/04/2011
Age : 29
Skąd : Spinner's End

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptyPon Sie 29, 2011 5:57 pm

Jak wycofali? Ja też mam taką, a i maila jeszcze mam. Hm...

Trochę się dzisiaj wkurzyłam. Mój blog został polecony, no i kazdy chciał zobaczyć, więc zlecieli się. Zostawili komentarze. Szkoda, że niektóre takie beznadziejne. Ach...
Powrót do góry Go down
http://riddiculusns.blogspot.com
Hermiona_Snape
Dyrektor Hogwartu
Hermiona_Snape


Liczba postów : 1325
Galeony : 1331
Join date : 20/08/2011
Age : 30

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptyPon Sie 29, 2011 8:34 pm

To zawsze można usunąć...Wink Ale ciesz się, że chociaż Cię polecili. Mnie nigdy się to nie zdarzyło. I nie zdarzy.
Powrót do góry Go down
Nika_Snape
Dyrektor Hogwartu
Nika_Snape


Liczba postów : 1415
Galeony : 1443
Join date : 05/04/2011
Age : 29
Skąd : Spinner's End

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptyWto Sie 30, 2011 7:05 pm

Z tego powodu bardzo się cieszę. Ale też trochę dziwię. Nie wydaje mi się, żebym aż tak super pisała.

Myślę, że jeszcze wszystko przed tobą Wink
Powrót do góry Go down
http://riddiculusns.blogspot.com
Hermiona_Snape
Dyrektor Hogwartu
Hermiona_Snape


Liczba postów : 1325
Galeony : 1331
Join date : 20/08/2011
Age : 30

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptySro Sie 31, 2011 11:52 am

Na onecie ciężko zostać poleconym. Onet rzadko kiedy sam dostrzega ludzi. Czasami Cię polecą jak np dostaną maila od kogoś z sugestią żeby polecić coś i jak będą mieli kaprys to Cię polecą.
Powrót do góry Go down
Nika_Snape
Dyrektor Hogwartu
Nika_Snape


Liczba postów : 1415
Galeony : 1443
Join date : 05/04/2011
Age : 29
Skąd : Spinner's End

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptySro Sie 31, 2011 12:59 pm

Tak jest wszędzie. Onet jest zbyt obszerny, żeby pokolei wszystkich polecać. Nie chce im się.
Powrót do góry Go down
http://riddiculusns.blogspot.com
Hermiona_Snape
Dyrektor Hogwartu
Hermiona_Snape


Liczba postów : 1325
Galeony : 1331
Join date : 20/08/2011
Age : 30

Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? EmptySro Sie 31, 2011 6:01 pm

Oj onet bardzo, bardzo obszerny. I bardzo często jest tak, że są blogi bez żadnej gwiazdki (polecenia), a wchodzisz na blog, który w swojej karierze np. miał ich już pięć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty
PisanieTemat: Re: Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?   Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno? Empty

Powrót do góry Go down
 
Czytelniczki, blogerki, fanki.... hmmm^^ na pewno?
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
FocusSnape :: Nasza twórczość-
Skocz do: